Televize

Televize s DVB-T2 a podporou HEVC (H265)

Řada výrobců televizí začala již do nových televizí montovat DVB-T2 tuner s podporou HEVC. Pokud nyní kupujete televizi určitě se vyplatí mírně připlatit a pořídit si televizi s DVB-T2 tunerem, silně ale doporučujeme TV podporující i jiné standardy, např. DVB-S2, DVB-C.
Při koupi televize dejte pozor, aby nová televize podporovala DVB-T2 ve spojení s formátem HEVC. To Vám umožní příjem pozemního vysílání v nejbližší době. Bohužel se nedá zaručit, že v krátké době po zavedení DVB-T2 nedojde opět ke změně standardu. Proto se nespoléhejte pouze na TV podporující tento jediný standard. 

TIP:
Záruku bezproblémového příjmu TV signálu najdete u satelitních operátorů či moderní technologie – TV přes internet. K jejímu sledování nepotřebujete anténu, televizi si naladíte přes internetové připojení. S TV přes internet získáte moderní funkce, které Vám ani satelit ani pozemní vysílání na anténu nenabídne – archiv vysílání všech kanálů po dobu několika dní, zpětné zhlédnutí, posun v čase, nahrávání bez nutnosti připojit další zařízení, televize se sebou na mobilním telefonu, tabletu nebo počítači!

 

Televize s DVB-T2 a podporou HEVC